Trudna decyzja

Home / Aktualności / Początki / Trudna decyzja

No i stało się to, co wisiało już w powietrzu, a właściwie w sieci, od dłuższego czasu! Kilku śmiałków ze Stowarzyszenia Pastwisko.org oraz Kamil Roszkowski spotkało się z dyrekcją II LO w Suwałkach i ustaliło, że 20 września 2008 roku Zjazd Absolwentów naszej ukochanej budy nie odbędzie się.

Tak, tak, czas już zdać sobie sprawę ze starej jak sam Internet prawdy, a mianowicie:

"Klikanie jest łatwiejsze, niż prawdziwe spotkanie."

Wiedzą o tym twórcy i użytkownicy czatów, blogów, spików i wszelkiego rodzaju komunikatorów, o których skromny autor tego tekstu nie ma nawet zielonego pojęcia.

No cóż, nie ma co płakać, przejdźmy do statystyk. 10 osób jasno wyraziło swoją chęć spotkania się na zlocie, wpłacając pieniądze na podane konto, 70 osób przebrnęło przez nasz rejestrator. Niestety, ci nie mają kasy, inni wolą oglądąć swoje zdjęcia z wakacji na Naszej Klasie.

Ten akapit przeznaczony jest tym dziesięciu wspaniałym, którym coś się w życiu jeszcze chce. Kochani, bardzo nam przykro, ale nie da się zorganizować zjazdu dla 10 osób. Można pograć w kosza albo w siatkę, tyle że też bez rezerwowych. Dlatego serdecznie Was przepraszamy za zamieszanie, wkrótce pieniążki wrócą na Wasze konta.

Na pocieszenie dodam, że wiem ze sprawdzonych żródeł o różnego rodzaju nieformalnych spotkaniach klasowych. Czasem dochodzi do nich na łonie przyrody, czasem klasycznie w pubach i trzeba dodać, że mają one swój nieodparty urok. Jednak zarówno statut naszego stowarzyszenia, jak i ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z 14 czerwca 2001 roku, nie pozwala nam pośredniczyć w ich organizacji. Uważni czytelnicy tego tekstu na pewno dadzą sobie radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *